Menu

O Pani i JeJ Kocie


Pani 


                   
- Ewelina
- 26.06.1992
- 162 cm
kocha : Majkę i jej Właściciela, fotografować, pływać, gotować, pisać tego oto bloga, podróże, wiosnę, porządek i pierogi ruskie.
nie lubi : robić czegoś co nie sprawia jej przyjemności, marznąć, spóźniać się i sprzątać.JeJ

KoT


- Majka
- 23.07.2013
- 32 cm
kocha : swoich właścicieli, wylegiwać się na słońcu, chodzić na spacery, spać, bawić się i łapać interesujące ją owady :)
nie lubi : zostawać sama w domu, hałasu, częstego głaskania.


Ten oto blog powstał któregoś pięknego dnia, kiedy siedziałam sama w domu i strasznie się nudziłam, a ze względu na to, że nie lubię siedzieć bezczynnie wpadłam na pomysł prowadzenia bloga. 
Początkowo blog nazywał się " Kuchnia Majki ", ponieważ nasza Maja kiedy była mała zawsze towarzyszyła mi w kuchni siedząc na kuchennym parapecie i bacznie obserwując co robię. 
Dziś do końca tak nie jest, owszem zawsze przyjdzie sprawdzić, czy mam dla niej coś dobrego do jedzenia i na tym się kończy :) 

Mój blog to przede wszystkim radość, którą dzielę się z innymi, oderwanie od rzeczywistości, zrobienie czegoś przyjemnego dla siebie i czytelników. 
Główną inspiracją do stworzenia przeze mnie tej strony, była nasza kotka Maja, stąd też moja nowa nazwa " Pani i JeJ KoT ". 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz