Menu

Tropical Islands - Luty 2019 - co warto wiedzieć ? Część III.

To już ostatni wpis z cyklu "Tropical Islands". Pierwszy wpis znajdziecie tutaj, a drugi tu.
Zwiedzając dalszą część wyspy możecie trafić na kilka sklepików z pamiątkami, w których są przepiękne rzeczy ... ubrania, świeczki, zapachy, pamiątki ozdobne do domów, pocztówki i wiele, wiele innych.


Tego akurat kupić nie możecie, ale ten wózek pięknie prezentuje się przed jednym ze sklepików z pamiątkami.

Naszych imion niestety nie znaleźliśmy .. :(
Gdy będziecie tak podekscytowani wyjazdem i zdarzy Wam się czegoś zapomnieć np. stroju, klapek czy ręcznika ... nie będzie z tym żadnego problemu, bo na miejscu możecie kupić rzeczy przydatne na plażę. :)


Raj dla waszych małych pociech... chociaż nie tylko małych, bo nie jeden dorosły też ucieszy się na widok takiego sklepiku.
Zostając przy Waszych małych, czy też dużych pociechach na pewno nie będą się tutaj nudzić. Dla dzieci jest mnóstwo atrakcji ....... zjeżdżalnie ...
... salon gier ...... sale zabaw...


Możecie pograć również w mini golfa ...... a wieczorami przyjść do sali telewizyjnej i oglądnąć np. mecz :)Na specjalne życzenie możemy zamówić sobie stolik w restauracji i zjeść romantyczną kolacje we dwoje lub posiedzieć i pogawędzić z rodziną popijając dobrym winem.

Żegnając już wspaniałe uroki tej wyspy na koniec musimy oczywiście zapłacić. Są do tego specjalne automaty, do których przykładacie swoją opaskę i wybieracie opcję zapłaty ... kartą lub gotówką. Jest też opcja, że możecie wszystkie opaski dodać do jednego rachunku. Osoby, które zapłaciły w automacie wychodzą po prostu oddając tylko opaskę. Dla osób, które nie są przekonane do tej opcji zapłaty jest czynna osobna kasa, przy której także zapłacicie za swój rachunek.
A oto główne wejście i wyjście, o którym pisałam Wam w pierwszym poście. Jak widzicie na zdjęciu po lewej wejście dla osób, które mają zarezerwowany nocleg, a po prawej dla osób, które przyjechały na jeden dzień. :) Po prawej jest zawsze dłuższa kolejka. :)To był wspaniale spędzony dzień :) 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz